Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

Instagram Sponsorlu Gönderi Reklamları
Instagram günümüzde facebook'tan sonra en çok kullanıcıya sahip sosyal ağ ve reklam vermekte kullanılan en popüler ünitelerden birisidir. Gönderilerinizi potansiyel alıcılarınızın karşısına çıkarmak, web sitenize ziyaretçi sürükleme, telefon aramaları almak ve mahsullerinizi, hizmetinizi pazarlamanın en basit yollarından biri instagram reklamlarıdır!

  • Web Sitenizdeki Mahsullere Direk Erişim
  • Gönderileriniz Alkış ve Yorum Alsın!
  • Potansiyel Alıcılar Elde Edin!
  • Satışlarınızı Arttırın!

Amacınıza Uygun Hedef Kitle Belirleme!
Satışını, hizmetini veya tanıtımını yaptığınız mahsulün, hizmetin ihtiyaçlarına göre tanımlanan yaş, cinsiyet, alaka alanı ve coğrafi konum tanımlanan size özel niyet kitleler ile alıcı ve ziyaretçi bulmada nokta atışı neticeler elde edin!

Firmanızı Geliştirecek Reklam Taktikleri!
Verilen reklamın cinsi ne olursa olsun, takipçilerinizde, gönderi etkileşimlerinizde ve web sitenize sürükleyeceğiniz ziyaretçilerde büyük oranda bir çoğalış alana gelecektir. Firmanızın tanıtımı ve reklamı için en çok kullanılan sosyal ağ olan facebookta reklam vermeyi deneyin!

Aylık Raporlanan Reklam İncelemeyi!
Verilen tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi reklamların geri dönüşü, satış oranları, sevmeler, etkileşimlerin hepsini aylık olarak sizlere raporluyor, gelişmiş tahlil sistemiz ile sizin ve şirketiniz için en uygun olan taktikle yola devam ediyoruz!

7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek
Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm farklılıklar, bütçe yükseltme veya eksiltme, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi harekâtlarınız için yalnızca bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden fiyatsız yardım alabilirsiniz...

TOP