Google Adwords

Google AdwordsDüşük Maliyetle, Yüksek Tıklama!

Şayet aradığınız bütün olarak buysa; Doğru adrestesiniz!
AjansZero Medya Reklam Ajansı; Sizlerin gereksinimlerine en uygun maliyetlerle çözüm bulan bir dijital reklam ajansıdır...

Düşük Tıklama Başı Maliyetlerle, İlk 3 sıra Garantisi!
Her Anahtar Kelime İçin Değişik Kampanya Ve Reklam Grupları!
Kolay Kullanılabilir, Transparan Google Adwords Arayüzü!
7/24 Fiyatsız, Telefon Dayanağı!
Daha Fazla Tıklama Alın!

Türkiye'de internet kullanıcılarının %82'si bir hizmet veya mahsul almadan evvel internetten araştırma yaparak satın alma işlemine reelleştiriyor. Pazarlama ve satış harekâtlarında ise şirketlerinden bu hissenin en büyük kısmını arama neticelerinin ilk 3 sırasındaki firmalar alıyor!

En Düşük TBM'ler ile En Fazla Tıklama!
8 Ajans olarak sizlere, düşük maliyetlerle en fazla tıklama alma garantisinin yanı gizeme; İlk 3 sırada olma garantisi de veriyoruz! Doğru tasarlanmış anahtar kelime taktikler ile bugüne kadar hizmet verdiğimiz onlarca alıcımız satışlarını vasati %90 oranını çoğaldırdı!

Her Anahtar Kelime Cinsine Göre, Farklı Reklam Grupları!
Her anahtar kelime veya kelime gruplarına göre; değişik reklam grupları ve kampanya sistemi ile çalışmaktayız. Böylece hangi anahtar sözcükten en çok tıklama aldığımızı görebiliyor ve sonraki harekâtlarda bunu baz alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek
Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm farklılıklar, bütçe yükseltme veya eksiltme, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi harekâtlarınız için yalnızca bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden fiyatsız yardım alabilirsiniz...

TOP