Facebook Reklamları

Facebook ReklamlariFacebook Sponsorlu Gönderi Reklamları
Facebook günümüzde en çok kullanıcıya sahip ve en faal sosyal medya servisidir.
Gönderilerinizi öne çıkarma, sayfanızın takipçi rakamını çoğaldırma, web sitenize ziyaretçi sürükleme ve mahsullerinizi, hizmetinizi pazarlamanın en basit yollarından biri facebook reklamlardır!

  • Yeni Takipçilere Sahip Olun!
  • Gönderileriniz Alkış, Yorum ve Paylaşım Alsın!
  • Potansiyel Alıcılar Elde Edin!
  • Satışlarınızı Arttırın!

Amacınıza Uygun Hedef Kitle Belirleme!
Satışını, hizmetini veya tanıtımını yaptığınız mahsulün, hizmetin ihtiyaçlarına göre tanımlanan yaş, cinsiyet, alaka alanı ve coğrafi konum tanımlanan size özel gaye kitleler ile alıcı ve ziyaretçi bulmada nokta atışı neticeler elde edin!

Şirketinizi Geliştirecek Reklam Taktikleri!
Verilen reklamın cinsi ne olursa olsun, takipçilerinizde, gönderi etkileşimlerinizde ve web sitenize sürükleyeceğiniz ziyaretçilerde büyük oranda bir çoğalış alana gelecektir. Şirketinizin tanıtımı ve reklamı için en çok kullanılan sosyal ağ olan facebookta reklam vermeyi deneyin!

Aylık Raporlanan Reklam Tahlili!
Verilen tüm reklam hizmetlerimizde olduğu gibi reklamların geri dönüşü, satış oranları, hoşlanmalar, etkileşimlerin hepsini aylık olarak sizlere raporluyor, gelişmiş inceleme sistemiz ile sizin ve şirketiniz için en uygun olan taktikle yola devam ediyoruz!

7 Gün 24 Saat Ücretsiz Destek
Reklam kampanyalarınızda yapmak istediğiniz tüm farklılıklar, bütçe yükseltme veya eksiltme, kampanya durdurma, anahtar kelime ekleme ve çıkarma gibi harekâtlarınız için yalnızca bir telefonunuz yeterli! 7 Gün 24 saat bizlerden fiyatsız yardım alabilirsiniz...

TOP